MATSALSGRUPP, 9 delar, Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

298613. MATSALSGRUPP, 9 delar, Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Brännmärkta CM. Bestående av: 6 stolar, 2 karmstolar, bord, bordets mått: längd 134, bredd 80, höjd 74 cm, 2 iläggsskivor à 49 cm.

Slitage, repor och märken, klädsel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 099