Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lampor
Vägglampor
VÄGGLAMPA, förgylld dekor av blommor och blad.
298612. VÄGGLAMPA, förgylld dekor av blommor och blad.
Höjd 75, bredd 78 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 75, bredd 78 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
6 589