FÅTÖLJ med FOTPALL, "Gazell", Nilssons Möbler, Lammhult. 2000-tal.

298606. FÅTÖLJ med FOTPALL, "Gazell", Nilssons Möbler, Lammhult. 2000-tal.

Stomme i ek med brunfårskinnsklädsel.

Gott bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott bruksslitage.

Antal besök: 2 269