PIERRE OLOFSSON. Utan titel, etsning, signerad och numrerad 47/260.

298603. PIERRE OLOFSSON. Utan titel, etsning, signerad och numrerad 47/260.

29,5 x 24,5 cm.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

29,5 x 24,5 cm.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Antal besök: 992