KISTA, ek, 1800-tal.

KISTA, ek, 1800-tal.
298583. KISTA, ek, 1800-tal.

Längd 65, bredd 47, höjd 30 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
298583. KISTA, ek, 1800-tal.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 853