BROSCH, 18k guld, svensk import, 1900-tal.

298567. BROSCH, 18k guld, svensk import, 1900-tal.

I form av löv, ca 6,5 x 2 cm.
Vikt ca 5,1 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I form av löv, ca 6,5 x 2 cm.
Vikt ca 5,1 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 533