JOHNNY OPPENHEIMER. Olja på duk.

298563. JOHNNY OPPENHEIMER. Olja på duk.

Stilleben med tennkanna och pipa. Signerad och daterad -76.
46x38 cm.

Bruksslitage.

Johnny Oppenheimer (1923–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

46x38 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 428