BIJOUTERIER med mera, 1900/2000-tal.

298562. BIJOUTERIER med mera, 1900/2000-tal.

Medföljer smyckesskin, nyckel saknas.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 737