SERVISDELAR, 15 delar, Gustafsberg och Rörstrand.

29856. SERVISDELAR, 15 delar, Gustafsberg och Rörstrand.

Kräftskålar, 3 st, Gustafsberg, diameter ca 15 cm.
Servisdelar, 12 delar, Rörstrand, 6 mattallrikar, 6 djupa tallrikar.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Antal besök: 841