PARTI MOPEDHJUL MM, 2 pallar.

PARTI MOPEDHJUL MM, 2 pallar.
2985359. PARTI MOPEDHJUL MM, 2 pallar.

Moped, trampcykel, påhäng.
ca 25 st.

Visning: Digital

Uppställningsplats/hämtning: Katrineholm, fullständig adress kommer med faktura/vinnarmail

Utlämningsdag: Måndag 4 september kl 13.00 - 18.00, OBS! endast den dagen

Köparprovision: 25% + 80 SEK
Fordon har reducerad provision: 12,5% + 80 SEK.

Slitage och skador.

Tema

Bengt Wilhelmssons samling med mopeder, Katrineholm

Gör en kostnadsfri värdering!

Moped, trampcykel, påhäng.
ca 25 st.

Visning: Digital

Köparprovision: 25% + 80 SEK

Slitage och skador.

Tema

Antal besök: 1 352