Moped, trampcykel, påhäng.
ca 25 st.
Visning: Digital
Uppställningsplats/hämtning: Katrineholm, fullständig adress kommer med faktura/vinnarmail
Utlämningsdag: Måndag 4 september kl 13.00 - 18.00, OBS! endast den dagen
Köparprovision: 25% + 80 SEK
Fordon har reducerad provision: 12,5% + 80 SEK.
Slitage och skador.
Moped, trampcykel, påhäng.
ca 25 st.
Visning: Digital
Köparprovision: 25% + 80 SEK
Slitage och skador.