STOLAR, 2 + 2 st, Thonet (2 st), 1800-1900-tal.

298532. STOLAR, 2 + 2 st, Thonet (2 st), 1800-1900-tal.

Böjträ. Vitmålade. Paret med vitblått tyg Thonet.

Slitage, renoverade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, renoverade.

Antal besök: 662