BYRÅ OCH STOL, rokokostil, 1900-tal.

298506. BYRÅ OCH STOL, rokokostil, 1900-tal.

Byrå med stenskiva, ca. längd 52, bredd 35, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 777