BORDSLAMPA med prismor, 1900-talets mitt.

298480. BORDSLAMPA med prismor, 1900-talets mitt.

Kollage utav olika lampdelar, höjd 65 cm.

Naggar på glasskiva samt oxideringar, behövs spännas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 794