Niels O. Möller för JL. Möller. Fåtölj/stol Modell 62 - Danmark, 1960-tal.
2984528. Niels O. Möller för JL. Möller. Fåtölj/stol Modell 62 - Danmark, 1960-tal.
Niels O. Möller för JL. Möller. Fåtölj/stol modell 62 - Danmark, 1960-tal, tillverkad av teak. fläta. Med tillverkarens etikett.
Mått: H. 81 cm. B. 54 cm T. 48 cm.
Åldersanpassat skick, repor, ett område limmades sakkunnigt.