LOUIS VUITTON. Örhängen, 1 par, "Gamble".

2984489. LOUIS VUITTON. Örhängen, 1 par, "Gamble".

Förgyllda med färgade stenar
Höjd 60 cm
Ref. 7464883
Originalask och kvitto.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllda med färgade stenar
Höjd 60 cm
Ref. 7464883
Originalask och kvitto.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 174