BÅGSÅG, furu, 1800-tal.

BÅGSÅG, furu, 1800-tal.
2984363. BÅGSÅG, furu, 1800-tal.

Sågens handtag handsnidad fur-gren.
Längd sågblad ca 87 cm
Höjd ca 34 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd sågblad ca 87 cm
Höjd ca 34 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 410