BETJÄNT, Italien, 1900-talets andra hälft.

298430. BETJÄNT, Italien, 1900-talets andra hälft.

Höjd 105 cm.

Bruksslitage, en foge med sekundär limning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105 cm.

Antal besök: 3 564