Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Silver & Metall
Silver
SKÅLFAT, 3 delar, silver. Jugend. Importstämplar, bl.a. Tyskland. Vikt 862 gram.
298412. SKÅLFAT, 3 delar, silver. Jugend. Importstämplar, bl.a. Tyskland. Vikt 862 gram.
Längd 15 - 42 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 15 - 42 cm.
Slitage.
Stadsauktion Sundsvall
439