TALLRIKAR, 5 tallrikar, 1800-tal.

2984089. TALLRIKAR, 5 tallrikar, 1800-tal.

Diameter ca 20-22 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 20-22 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 218