LOCKURNA, porslin, Gunnar Nylund, Rörstrand, numrerad 42/50.

298400. LOCKURNA, porslin, Gunnar Nylund, Rörstrand, numrerad 42/50.

Ljusblå, dekor av växter och fåglar.
Total höjd ca 35 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 35 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 295