OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna i fönster, olja på duk, kopia A. Lundgren.

298353. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna i fönster, olja på duk, kopia A. Lundgren.

115 x 80 cm.

Smärre ramskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

115 x 80 cm.

Smärre ramskador.

Antal besök: 2 581