PELARBORD, 1940-tal.

PELARBORD, 1940-tal.
298325. PELARBORD, 1940-tal.

Alm och rot. Längd 98, bredd 71, höjd 63 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
298325. PELARBORD, 1940-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 847