APOLLO MOTORETTE, moped, 1950-tal.

2983233. APOLLO MOTORETTE, moped, 1950-tal.

Motor Zündapp.

Visning: Digital

Uppställningsplats/hämtning: Katrineholm, fullständig adress kommer med faktura/vinnarmail

Utlämningsdag: Måndag 4 september kl 13.00 - 18.00, OBS! endast den dagen

Köparprovision: 25% + 80 SEK
Fordon har reducerad provision: 12,5% + 80 SEK.

Bruksslitage.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Bengt Wilhelmssons samling med mopeder, Katrineholm

Gör en kostnadsfri värdering!

Motor Zündapp.

Visning: Digital

Köparprovision: 25% + 80 SEK

Bruksslitage.

Tema

Antal besök: 3 386