RÖKBORD, art deco, 1930/40-tal.

29831. RÖKBORD, art deco, 1930/40-tal.

Fanerad med björk, skiva med inläggningar i form av mahognyfanerade romber. Nyckel.

Bruksslitage, luckan går ej att låsa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 310