CHAMPAGNEFLÖJTER, TVÅ STYCKEN, MAYBACH ZEPPELIN.

2983024. CHAMPAGNEFLÖJTER, TVÅ STYCKEN, MAYBACH ZEPPELIN.

Sterlingsilver, med tyska stämplar Robbe & Berking, höjd 19,5 cm, vikt 414 gram.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 905