KAI FEDERSPIEL. Den lilla bäcken, olja på duk, signerad och daterad 1956.

298300. KAI FEDERSPIEL. Den lilla bäcken, olja på duk, signerad och daterad 1956.

35 x 30,5 cm.

Mindre slitage. Ramen något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 30,5 cm.

Antal besök: 841