SKÅP, furu, Carl Malmsten, brännmärkt.

298297. SKÅP, furu, Carl Malmsten, brännmärkt.

Längd 145, bredd 40, höjd 112 cm.

Slitage, solblekt, fläckar, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 040