LJUSKRONA, 1900-talets första hälft. Höjd ca 75 cm.

298284. LJUSKRONA, 1900-talets första hälft. Höjd ca 75 cm.

Piggbotten, försilvrad stomme. Diameter ca 31 cm.

Slitage, fläckar. Enstaka prismor med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 047