MATSALSSKÅP, rokokostil, 1900-talets mitt.

29826. MATSALSSKÅP, rokokostil, 1900-talets mitt.

Vitmålat med skulpterade förgyllda detaljer, inredning med tre hyllplan. Längd 133, bredd 60, höjd 215 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 069