VITRINSKÅP MED LÅDUNDERE, mahogny, rokokostil, 1900-tal.

298247. VITRINSKÅP MED LÅDUNDERE, mahogny, rokokostil, 1900-tal.

Längd 126, bredd 44, höjd 197 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 624