LANTERNOR, 2 st. Glas och järn, 1900-tal.

298234. LANTERNOR, 2 st. Glas och järn, 1900-tal.

Lanternor, elektrifierade
Längd 22, bredd 13, höjd 19 cm.

Bruksslitage, kablar avklippta, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lanternor, elektrifierade

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 716