VÄGGRELIEF, Buddha, skuret och patinerat trä, 2000-tal.

298231. VÄGGRELIEF, Buddha, skuret och patinerat trä, 2000-tal.

Höjd 66 cm.

Slitage, dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 66 cm.

Slitage, dekorskador.

Antal besök: 743