DAVID DOUGLAS DUNCAN. Madeleine Carroll, april 1951.

2981795. DAVID DOUGLAS DUNCAN. Madeleine Carroll, april 1951.

Daterad och stämplad av fotografen
26x21 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

26x21 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 322