SALSSKÅP, 17/1800-tal.

298161. SALSSKÅP, 17/1800-tal.

Profilerat krön.
Ovanskåp med skedhylla samt lådor.
Underdel med lådor samt skrivskiva.
Originallås samt gångjärn.
Längd 127 cm
Bredd 55 cm
Höjd 200 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Senare bemålning samt beslag.
Fotlister senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Profilerat krön.
Originallås samt gångjärn.
Längd 127 cm
Bredd 55 cm
Höjd 200 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Senare bemålning samt beslag.
Fotlister senare.

Antal besök: 1 005