KANNA, Murano, Italien, 1900-tal.

2981538. KANNA, Murano, Italien, 1900-tal.

Etikettmärkt

Höjd 12,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt

Höjd 12,5 cm.

Bruksskick.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 328