DOCKA, 1900-talets början.

DOCKA, 1900-talets början.
2981255. DOCKA, 1900-talets början.

Höjd ca 60 cm.
Målade händer och huvud. Stoppad kropp.

Slitage. Ett löst ben. Avslag på fingrar. Spricka baksida av huvud. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 60 cm.

Antal besök: 282