MANUEL VIUSÀ. En ung kvinna med ett lamm.

2981043. MANUEL VIUSÀ. En ung kvinna med ett lamm.

Olja på duk
Signerad
64x77,5 cm.

I gott skick. Metallplåt ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
64x77,5 cm.

I gott skick. Metallplåt ram.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 624