SOFFBORD, "Lilla sällskapet", Carl Malmsten, 1900-tal.

298087. SOFFBORD, "Lilla sällskapet", Carl Malmsten, 1900-tal.

Ca. längd 115, bredd 56, höjd 57 cm.

Bruksslitage. Skiva med smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 350