SOFFBORD, "Lilla Salen", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

298084. SOFFBORD, "Lilla Salen", Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Skiva i masurbjörk. Brännmärkt.
Ca. längd 145, bredd 60, höjd 65 cm.

Bruksslitage. Skiva med smärre fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 242