TRÄDGÅRDSSKULPTUR, stenmassa, pojke och groda, 1900-tal.

298078. TRÄDGÅRDSSKULPTUR, stenmassa, pojke och groda, 1900-tal.

Höjd 53 cm.

Bruksslitage, sprickor i färgen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 048