OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad samt daterad -93, Spanien, 1893.

298048. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad samt daterad -93, Spanien, 1893.

49 x 31 cm.

Bruksslitage samt någon krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 31 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 622