OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, porträtt, Frankrike, omkring sekelskiftet 1900.

298047. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, porträtt, Frankrike, omkring sekelskiftet 1900.

41 x 31,5 cm.

Bruksslitage, färgsläpp samt krakeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 31,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 727