Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Mattor & Textil
Mattor
RYAMATTA, 1900-talets andra hälft, 178x115 cm.
298042. RYAMATTA, 1900-talets andra hälft, 178x115 cm.
Blå.
Slitage, fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Blå.
Slitage, fläckar.
Växjö Auktionskammare
441