INGEGERD SILOW. Vävnad, röllakan, signerad IS. ca 125x83 cm.

298024. INGEGERD SILOW. Vävnad, röllakan, signerad IS. ca 125x83 cm.

Båtmönster.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båtmönster.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 325