KAFFESERVIS, 36 delar, Krautheim, Tyskalnd.

298023. KAFFESERVIS, 36 delar, Krautheim, Tyskalnd.

Kaffekanna
Sockerskål
Gräddkanna
3 kakfat
12 assietter
7 kaffekoppar
11 kaffefat.

Slitage, något litet nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna
Sockerskål
Gräddkanna
3 kakfat
12 assietter
7 kaffekoppar
11 kaffefat.

Slitage, något litet nagg.

Antal besök: 719