10 tallrikar, 24 cm 12 djupa tallrikar, 24 cm 7 assietter 19,5 cm 9 assietter 16,5 cm 6 uppläggningsfat Såsskål Kanna Terrin.
Slitage, krackelyr, nagg och sprickor förekommer.