KONSTGLAS, 7 delar, Orrefors, Kosta Boda, Målerås.

298005. KONSTGLAS, 7 delar, Orrefors, Kosta Boda, Målerås.

Vas signerad B Vallien, höjd 16,5
Fat signerad M J (Mats Jonasson), diameter 16,5
Skål fuga, diameter 20
Vaser, skål Orrefors, högsta höjd 30 cm.

Bruksslitage, obetydlig nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål fuga, diameter 20

Bruksslitage, obetydlig nagg.

Antal besök: 892