TALLRIKAR, 6 st, "Aspvik", Micael Bindefeld, Fyrklövern.

2980032. TALLRIKAR, 6 st, "Aspvik", Micael Bindefeld, Fyrklövern.

Diameter 26,5 cm.

En tallrik med nagg på bottenring.
Övrigt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 26,5 cm.

Övrigt smärre slitage.

Antal besök: 760