BESTICK, 18 delar, rostfritt stål, "Lagan", Anders Petter.

2980010. BESTICK, 18 delar, rostfritt stål, "Lagan", Anders Petter.

6 gafflar, längd ca 21 cm.
6 knivar, längd ca 22,5 cm.
6 skedar, längd ca 21 cm.

Smärre bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 gafflar, längd ca 21 cm.
6 knivar, längd ca 22,5 cm.
6 skedar, längd ca 21 cm.

Smärre bruksslitage. Repor.

Antal besök: 809