PAPPERSSTÄLL och BALANSVÅG, 1900-talets början, lanthandel.

2979958. PAPPERSSTÄLL och BALANSVÅG, 1900-talets början, lanthandel.

Papphållares längd 64 cm
Balansvåg 50 cm

Visning: Digital

Uppställningsplats/hämtning: Bankeberg Backgård 1, 583 91 Vikingstad

Utlämningsdag på plats: Tisdag 29 augusti kl 13.00 - 19.00, OBS! endast den dagen

Kostnadsfri lasthjälp finns på plats utlämningsdagen. Gäller ej bilar och objekt över 1000 kg.

Bruksslitage.

Tema

Åke Carlsons samling

Gör en kostnadsfri värdering!

Papphållares längd 64 cm
Balansvåg 50 cm

Visning: Digital

Bruksslitage.

Tema

Åke Carlsons samling

Antal besök: 515